Rozliczanie kryptowalut, a działalność gopspodarcza – seria artykułów

Po krótkiej przerwie wracamy z cyklem “Prawo i podatki” na portalu Bitcoin.pl !

 

Tym razem zagłębiamy się w temacie rozliczania kryptowalut i księgowości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Tak jak miało to miejsce wcześniej, opracowujemy tematy, które wskazują nam członkowie społeczności zebranej wokół forum Bitcoin.pl. Gorąco zachęcamy do lektury zarówno poprzednich materiałów (dostępnych tutaj) jak i nowych, które będziemy udostępniać w linkach poniżej.

Oto lista aktualnie dostępnych artykułów [na bieżąco aktualizowana]:

Dowód księgowy w przypadku podatnika prowadzącego podatkową księgę przychodów i rozchodów, a zajmującego się kryptowalutami.

 

Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi rozliczenia podatku od kryptowalut i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia głównej strony naszego biura rachunkowego.

kontakt@taxo-krypto.pl
https://www.facebook.com/taxoacc/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stronę taxo-krypto.pl wyszukiwano po słowach:

bitbay a podatek bitbay podatek bitbay podatek 2017 bitcoin a urząd skarbowy bitcoin i podatki bitcoin jak rozliczyć bitcoin podatek dochodowy biuro rachunkowe bitcoin biuro rachunkowe kryptowaluty jak rozliczyć dochód z kryptowalut jak zapłacić podatek od kryptowalut kryptowaluty a podatki kryptowaluty a urząd skarbowy kryptowaluty i podatki kryptowaluty jak rozliczyć księgowość bitcoin księgowość kryptowalut podatek bitcoin 2017 podatek dochodowy od kryptowalut podatek kryptowaluty 2017 podatek od bitcoin podatek od bitcoina podatek od gry na giełdzie podatek od kopania kryptowalut podatek od krypto podatek od kryptowalut podatek od sprzedaży bitcoina podatek od zarobku na kryptowalutach podatek od zysku bitcoin podatek od zysku kryptowaluty rozliczanie bitcoin rozliczanie dochodu z kryptowalut rozliczanie kryptowalut rozliczanie sprzedaży kryptowalut stawka podatku od kryptowalut w jaki sposób rozliczyć kryptowaluty