“Prawo i podatki” – seria artykułów na bitcoin.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułów, które nasze biuro rachunkowe przygotowało dla czytelników portalu bitcoin.pl!

 

 

Materiały z serii “Prawo i podatki” objaśniają wszelkie kwestie prawne związane z rozliczaniem kryptowalut. Członkowie społeczności zgromadzonej przy forum bitcoin.pl zostali zapytani jakie kwestie są dla nich najbardziej drażliwe. Wraz z naszymi prawnikami przygotowaliśmy opinie prawne i analizy, w których objaśniamy takie kwestie jak podatek PCC, klasyczny sposób rozliczenia kryptowalut czy zagadnienia związane z księgowością. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wesprzeć społeczność osób, które zajmują się miningiem/tradingiem kryptowalut.

Oto lista aktualnie dostępnych artykułów [na bieżąco aktualizowana]:

Rozliczamy wydobycie kryptowalut

Podatek od czynności cywilnoprawnych

Podatek od wymiany krypto na krypto

Czy zmiana stanowiska MF nt. PCC może mieć moc wsteczną?

Zakup towaru i usług za kryptowaluty, a przychód

Rozliczamy PIT – kryptowaluty

 

Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi rozliczenia podatku od kryptowalut. Pozostał ostatni tydzień na złożenie deklaracji podatkowej – skontaktuj się z nami jak najszybciej.

kontakt@taxo-krypto.pl
https://www.facebook.com/taxoacc/

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stronę taxo-krypto.pl wyszukiwano po słowach:

bitbay a podatek bitbay podatek bitbay podatek 2017 bitcoin a urząd skarbowy bitcoin i podatki bitcoin jak rozliczyć bitcoin podatek dochodowy biuro rachunkowe bitcoin biuro rachunkowe kryptowaluty jak rozliczyć dochód z kryptowalut jak zapłacić podatek od kryptowalut kryptowaluty a podatki kryptowaluty a urząd skarbowy kryptowaluty i podatki kryptowaluty jak rozliczyć księgowość bitcoin księgowość kryptowalut podatek bitcoin 2017 podatek dochodowy od kryptowalut podatek kryptowaluty 2017 podatek od bitcoin podatek od bitcoina podatek od gry na giełdzie podatek od kopania kryptowalut podatek od krypto podatek od kryptowalut podatek od sprzedaży bitcoina podatek od zarobku na kryptowalutach podatek od zysku bitcoin podatek od zysku kryptowaluty rozliczanie bitcoin rozliczanie dochodu z kryptowalut rozliczanie kryptowalut rozliczanie sprzedaży kryptowalut stawka podatku od kryptowalut w jaki sposób rozliczyć kryptowaluty