Serdecznie zapraszamy do lektury artykułów, które nasze biuro rachunkowe przygotowało dla czytelników portalu bitcoin.pl!

 

 

Materiały z serii “Prawo i podatki” objaśniają wszelkie kwestie prawne związane z rozliczaniem kryptowalut. Członkowie społeczności zgromadzonej przy forum bitcoin.pl zostali zapytani jakie kwestie są dla nich najbardziej drażliwe. Wraz z naszymi prawnikami przygotowaliśmy opinie prawne i analizy, w których objaśniamy takie kwestie jak podatek PCC, klasyczny sposób rozliczenia kryptowalut czy zagadnienia związane z księgowością. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wesprzeć społeczność osób, które zajmują się miningiem/tradingiem kryptowalut.

Oto lista aktualnie dostępnych artykułów [na bieżąco aktualizowana]:

Rozliczamy wydobycie kryptowalut

Podatek od czynności cywilnoprawnych

Podatek od wymiany krypto na krypto

Czy zmiana stanowiska MF nt. PCC może mieć moc wsteczną?

Zakup towaru i usług za kryptowaluty, a przychód

Rozliczamy PIT – kryptowaluty

 

Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi rozliczenia podatku od kryptowalut. Pozostał ostatni tydzień na złożenie deklaracji podatkowej – skontaktuj się z nami jak najszybciej.

kontakt@taxo-krypto.pl
https://www.facebook.com/taxoacc/

Zapraszamy do indywidualnej konsultacji.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Dołącz do naszego newslettera

i zyskaj bezpłatny dostęp do najnowszych informacji z branży księgowej, podatkowej oraz prawnej, aktualnych trendów w kryptowalutach i niezbędnych porad dla Twojego biznesu. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej ważnej zmiany, która mogłaby wpłynąć na Twoją firmę. Z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją!