Oferujemy usługi księgowe dla działalności gospodarczych i spółek:

Prowadzenie księgi handlowej

Prowadzenie księgi handlowej głównej wraz z kontami analitycznymi oraz kwalifikacji formalnej i rachunkowej dokumentów księgowych, takich jak: faktury sprzedaży i zakupu, rachunki, listy płac, wyciągi bankowe i raporty kasowe itp.

Prowadzenie
ewidencji

Prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupów VAT, środków trwałych oraz naliczania amortyzacji.

Sporządzanie
deklaracji

Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku VAT oraz naliczania zaliczek na podatek dochodowy od osób prawnych i fizycznych.

Prowadzenie spraw kadrowo–płacowych

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w zakresie rozliczania czasu pracy obejmującego naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie urlopów i zwolnień chorobowych.

Deklaracje
ZUS

Sporządzanie deklaracji ZUS w formie elektronicznej.

Aktualizacja
danych

Dokonywanie aktualizacji danych objętych NIP po otrzymaniu odpowiednich informacji od Zleceniodawcy.

Reprezentacja
Zleceniodawcy

Reprezentowanie Zleceniodawcy przed organami skarbowymi oraz ZUS.

Comiesięczny
raport

Comiesięczne przekazywanie informacji o wysokości sprzedaży, kosztów działalności i dochodów oraz naliczonych podatków VAT i dochodowych.

Potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania?

Czy szukasz wsparcia dopasowanego do unikalnych potrzeb Twojego biznesu? Oferujemy indywidualne podejście i dostosowujemy nasze usługi do Twoich wymagań, zapewniając Ci najlepsze, spersonalizowane rozwiązania.

Dołącz do naszego newslettera

i zyskaj bezpłatny dostęp do najnowszych informacji z branży księgowej, podatkowej oraz prawnej, aktualnych trendów w kryptowalutach i niezbędnych porad dla Twojego biznesu. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej ważnej zmiany, która mogłaby wpłynąć na Twoją firmę. Z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją!